Darujte splněnou jízdu

Posteskla si vám vaše babička, dědeček, prababička, pradědeček, praprababička či prapradědeček, že by se ještě alespoň jednou tak rádi povozili sto dvacítkou či stovkou, kterou měli v mládí jako první auto, ale jejich zdravotní stav jim to již nedovoluje, nebo si už netroufají řídit? A nebo by si ještě alespoň jednou sami rádi pořádně zařádili jako zamlada? Případně znáte někoho výjimečného, kdo by si zasloužil povozit se v jednom z historických vozů mého vozového parku? Žádný problém, darujte svému blízkému splněnou jízdu.

Podmínky programu splněná jízda

Program splněná jízda zatím funguje ve městě Český Těšín a jeho blízkém okolí. Podmínkou je vlastní řidič, případně lze domluvit projížďku v rámci údržby vozového parku, ten projíždím se svojí projížďkovou řidičkou 1x za měsíc. V případě, že darovaná osoba vlastní řidičské oprávnění tato podmínka zaniká. Vyhrazuji si právo být jízdě přítomen.

Jak na to

  • Zavolejte mi,
  • představte sebe a člověka, kterému chcete udělat radost,
  • kdo a jaký vůz bude řídit (nevlastní-li darovaná osoba řidičské oprávnění),
  • trasa.

Následně spolu uzavřeme smlouvu o výpůjčce motorového vozidla. Náklady spojené s programem splněná jízda hradí provozovatel. Služba je poskytována zdarma.