Rubriky
Aktuality

Událo se v týdnu 45

Auta

V pondělí byla opravena AC pumpa na bílé Škodě 120L a natankováno čerstvé palivo, aby mohla být následujícího dne, tedy v úterý odvezena do garáže, kde přečká zimu, během které bude podrobena několika drobným opravám, aby byla opět připravena na jarní výjezd, kterým uvolní místo modré Škodě 100L. Mezi hlavní opravu patří zprovoznění topení, fouká pouze studený vzduch, na závadu se přišlo při poslední vyjížďce.

Článek v deníku Aha

Ve středu byl vydán článek o projektu Dotkni se dopravy v tištěné verzi deníku Aha, jeho online podoba je tady. V tentýž den byl zveřejněn ilustrační plánek prostor na Facebook stránku.

Přednášky pro každého

Od pátku testuji rezervační systém, prostřednictvím kterého si budete moci objednat přednášku na téma já a historické vozy, viz popis, který přibude v menu webu již brzy, počítám během příštího týdne. V okolí Těšína budu schopen přednášku, nebo spíše tomu říkejme přátelské popovídání uspořádat formou osobního setkání, pro větší vzdálenosti pak online. Určeno bude pro školy, kluby, kavárny, firmy, spolky, ale i jednotlivce. Délka přednášky je prozatím stanovena na jednu hodinu za poplatek 50, Kč, který bude možné uhradit prostřednictvím rezervačního systému. Rezervaci bude možné zrušit 1 den před konáním přednášky, rezervaci bude možné provést maximálně 2 dny před vámi plánovaným termínem přednášky, To se ještě může později změnit v závislosti na reakcích zájemců. Termíny bude možné rezervovat v rozpětí dvou hodin.

Youtube

Odběratelé kanálu na Youtube mi svojí aktivitou, za kterou jim děkuji, umožnili využívat nové funkce, otevřel se mi panel komunity, díky kterému s vámi mohu komunikovat prostřednictvím textových, nebo foto či video příspěvků přímo na Youtube.

1 komentář u „Událo se v týdnu 45“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »