Rubriky
Aktuality

Výsledek online jednání s panem ing. Ondřejem Baránkem, náměstkem pro ekonomiku a správu majetku města Havířov

Dnes jsem měl online meeting s panem ing. Ondřejem Baránkem, náměstkem pro ekonomiku a správu majetku města Havířov. Bavili jsme se o vizích projektu Dotkni se dopravy a z celého online meetingu mám velmi dobrý pocit. Už to, že se pan Baránek nabídl k vyjednávání s městskými i soukromými subjekty města Havířova mě utvrdilo v tom, že můj projekt dává smysl. Věc se tedy bude mít takto.
Pan náměstek zadá úkol prověřit, zda město Havířov vlastní prostory, kde by se dala moje expozice realizovat.
V případě, že nikoli, osloví Autodům, případně komerční subjekty ve městě Havířov.
Já sám jsem oslovil všechny realitní kanceláře v Těšíně a blízkém okolí, většinou jsem na svůj dotaz odpověď ani nedostal, ve dvou případech mi bylo realitními makléři sděleno, že žádné prostory v nabídce nemají.
Z celého povídání s panem náměstkem mám opravdu dobrý pocit, působil na mě sympatickým dojmem. Tak uvidíme, jak to nakonec celé dopadne. Ostatní města v okolí včetně Těšína se vyjádřila tak, že žádné vyhovující prostory ve svém majetku nemají a v dohledné době mít nebudou. Český Těšín mi nabídl možnost využití některé z nevyužitých ploch, které jsou k nalezení v územním plánu města, rozhodl jsem se ale, že cestou vlastní výstavby nakonec nepůjdu a to ani za předpokladu, že bych mohl získat na projekt dotaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..