Rubriky
Srdce nevidomého Škodováka - blog

A když si dávám pauzu?

Věnovat se autům od rána do večera by asi nebylo v silách nikoho, pauzu prostě občas potřebuje každý. Ačkoli se svému vozovému parku věnuji opravdu intenzivně jsou chvíle, kdy musím prostě vypnout.

A když ta chvíle přijde, věnuji se svojí rodině. Především svojí ženě, kterou jste mohli vidět v několika videích a našemu pejskovi, který se ve videích také párkrát mihnul. A když potřebuji být opravdu sám, pouštím si hudbu. A víkendová odpoledne trávím u fotbalu. Jsem velký fanda první ligy a zápasy si opravdu nenechám ujít a díky funkci multidymenze je mohu sledovat opravdu všechny. Jsem ten typ fanouška, který není vyhraněn vůči jednomu týmu. Ano, samozřejmě je tým, který je mému srdci nejblíže, ale snažím se zápasy sledovat nezaujatým pohledem. Nejvíc mě totiž na tom všem baví ty statistiky, kdo má kolik bodů, vývoj celé ligy, růst hráčů a tak. Úplně stejně to mám i s ligou hokejovou, kterou také sleduji a můžu vám říct, že zazpívat si s fanoušky, byť jen u televizní obrazovky je neuvěřitelný relax a dodává mi to obrovské množství pozitivní energie do další práce. A jakožto nezaujatý fanoušek znám chorály jak Baníku, tak Sparty, jak Slávie, tak Klokanů a stejně tak i klubů hokejových.

A když zrovna žádný můj oblíbený sport neběží, sledujeme se ženou dokumenty o přírodě, letadlech, nebo si pouštíme naše oblíbené filmy či seriály. Díky bývalému spolku Apogeum máme opravdu z čeho vybírat, pro nevidomé nakomentovali víc jak 200 filmů a pohádek.

Jsem také velkým milovníkem dobré kávy. Tu většinou popíjím v kuchyni, mimo dosah elektroniky. U ní mě napadají písňové texty, které následně zhudebňuje kamarád, některé má na svém Youtube, jiné jsou pak na kanále autorského nahrávacího studia Handi, jehož jsem majitelem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »