Rubriky
Aktuality

Pronájmem to nepůjde, volím tedy cestu jinou

Vzhledem k tomu, že získat rozumné prostory za rozumnou cenu není v mém okolí možné, mám tři možnosti. Buďto se přestěhovat někam, kde takové prostory jsou, na vše se vykašlat, či pokusit se sehnat investory. Jelikož se mi do stěhování se až do Čech moc nechce a vzdát to by bylo zbabělé, začínám se vydávat tou třetí cestou.

Již před řadou měsíců mi bylo nabídnuto založit komerční crowdfunding na portále Donio. Původně jsem chtěl pronajmout si nějaké prostory a komerční cw založit až časem, jenže se ukázalo, že to jediné, co k zahájení provozu neseženu jsou prostory. Proto jsem se spojil s několika architekty v našem městě a půjdu cestou komerčního cw. Počínaje dnešním dnem se tak soustřeďuji na tvorbu atraktivních odměn pro potencionální investory. Vzhledem k tomu, že půjde o komerční projekt nemalé částky, musí mé odměny být opravdu kreativní, smysluplné a pro potencionální budoucí investory přitažlivé. O dalším postupu vás budu samozřejmě informovat. Motivací mi je vědomí, že takový projekt, jako je Dotkni se dopravy nikde jinde neexistuje a pak také to, že když to zvládly jiné komerční projekty, mám šanci to zvládnout i já.

1 komentář u „Pronájmem to nepůjde, volím tedy cestu jinou“

petahaluska@seznam.czAhoj kolego Pavle Vlčku, věřím že ve tvé režiji a po důkladné přípravě listin, obsahu odměn a stím vše spojené že zlvádneš na výbornou. Investoři jak říkáš musí mít motivaci a musí cítit určité hodnoty jak se jim investované finance budou vracet ať už formou spolupráce či jiných naturálií apod. Za realizační tým lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR včetně komunity lidí zrakově znevíhodněných, slabozrakých a osob s těžkým zrakovým postižením přejeme úspěchy, dostatek sil, všeho dostatek ale hlavně pevné zdraví. Zatím na škodovkovanou. Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..